Image

WHAT YOUR BELLY NEED IS TANDOORI BITS

Chickys ugości Cię kurczakiem tandoori – w wersji grilled lub fried – i zadba o to, byś miał do tego najlepsze dipy stworzone przez naszych szefów kuchni. Wybieraj spośród najlepszych dodatków: chlebków naan i boxów frytek załadowanych po same brzegi. Stwórz swój zestaw i wgryź się w burgera z kurczakiem w miodowej glazurze albo podziób bowla!

ZAMÓW TERAZ
Image

BE

CHEEKY

Image

CHICKY, CHICKY, BANG, BANG!

Kury gdaczą, że to najlepsze jedzenie na mieście! Chickys to miejsce, w którym najesz się do syta rozkoszując się przy tym każdym kęsem. Masz pusty brzuch? Chodź do nas, nakarmimy cię! Będziesz gdakać z pyszności! Sprawdź, gdzie można nas znaleźć!

ZAMÓW TERAZ
Image
Image
Image

Restauracja Chickys - Tandoori Style Chicken


Witamy w Chickys! Nasza restauracja oferuje szeroki wybór dań inspirowanych kuchnią amerykańską, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia :) Od soczystych burgerów, przez chrupiące kuczaki, aż po aromatyczne sałatki, chlebki Naan i inne różnorodne dodatki. Jeden z naszych najbardziej uwielbianych przez klientów jest Tandoori Style Chicken - soczyste marynowane kawałki kurczaka , co nadaje im intensywny smak i delikatną konsystencję. Serdecznie zapraszamy do spróbowania Tandoori Style Chicken oraz innych wyśmienitych dań z naszego menu!

Image
Image
Image

TANDOORI MARINATED CHICKEN

Image

GRILLED AND FRIED